Tek Aşamalı – 72 Saatte İmplant Ve Kalıcı Diş

İleri teknoloji ve uzmanlık gerektiren bu tedavide 1 ila 3 gün içinde kalıcı dişlerin takılmasına imkân veren özel bir implant tipi ve özel implant parçacıkları kullanılır.

[Tek Aşamalı İmplant ve Kalıcı Diş tedavisi, 2 ila 6 ay bekleme süresi gerektiren klasik yöntemden daha yüksek başarı oranına sahiptir.*]

Tek Aşamada İmplant

✓Özel tasarım implantların kemiğe tutunma kuvveti 4-5 kat daha fazladır.
✓Nano teknoloji ile üretilen bu implantların osseoentegrasyon (kemikle kaynaşma) süresi daha hızlıdır.
✓Klasik implant yönteminden farklıdır

Neden Tek Aşamalı – 72 Saatte İmplant Ve Kalıcı Diş Yaptırmalıyım?

✓Aylarca beklemeye gerek kalmaz.
✓Klasik implantlardaki 2 ila 6 aylık bekleme süresi en fazla 3 gün olur.
✓72 saatte implant ile kalıcı dişlere sahip olmaya imkân tanır ve sizi günlük yaşamdan alıkoymaz.
✓İmplant bölgesinde şişlik ve morarma neredeyse hiç olmaz.
✓Kısa sürede tamamlandığı için özellikle yurtdışında yaşayanlar için ekonomik bir tedavidir.

[Tek Aşamalı İmplant ve Kalıcı Diş tedavisi yıllarca problemsiz kullanabilecek, estetik dişleri mümkün kılar.]

Tek Aşamalı – 72 Saatte İmplant Ve Kalıcı Diş Öncesi Sonrası

Tek Aşamalı – 72 Saatte İmplant Ve Kalıcı Diş Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bu Tedavide Ne Tür Bir İmplant Kullanılıyor?
✓Tek Aşamada İmplant ve Kalıcı Diş tedavisi için geliştirilen implantlar, özel tasarımlı yiv yapıya sahiptir. ✓Özel tasarım implantların kemiğe tutunma kuvveti 4-5 kat daha fazladır. ✓Nano teknoloji ile üretilen bu implantların osseoentegrasyon (kemikle kaynaşma) süresi daha hızlıdır. ✓Nano teknoloji ile yüzeyi özel şekillendirilen bu implantlar farklı derinlik ve açıyla kemiğe konumlandırılabilir. ✓Konumlandırma esnekliği sayesinde implantların üzerine tüm alternatifler dişler yapılabilir. ✓Özel tasarım implantlara hiçbir yapıştırıcı olmadan kaplamalar direkt olarak vidalanabilir. ✓Kaplamaların direkt monte edilmesi ile daha geniş destek alanı olan dişler yapılabilir. ✓Kaplamanın direkt vidalanması sayesinde uzun vadede yapıştırıcının neden olduğu problemlerin önüne geçilebilir.
[Doku dostu ve biyo uyumlu olan bu özel implantların protetik parçaları takılı olduğu için ağız içine ödem ve doku sıvısının tahliyesi kolaylıkla gerçekleşir, şişlik ve morarma neredeyse hiç olmaz.]
Cerrahi işlem sırasında lokal anestezi uygulanır. Acı, ağrı ve sızı olmaz. [Klasik implantlara göre son derece konforlu olan 72 Saatte İmplant ve Kalıcı Diş tedavisinde lokal anestezi yeterli olmaktadır ancak isteyenler genel anesteziyi tercih edebilir.]
Novusklinik’te %100 memnuniyet prensibi ile çalışmaktayız. Uzman ve Deneyimli Hekimlerimiz, 1. sınıf malzeme ve ekipmanlar ile Modern Diş Hekimliği perspektifiyle tedavinizi yapmaktadır. Haftanın her günü randevu alabilirsiniz.
Novusklinik’te %95 üzeri memnuniyet ile çalışmaktayız. 1. sınıf malzeme ve ekipmanlar ile Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00 – 18:00 saatlerinde randevu alabilirsiniz.
Novusklinik Türkiye İstanbul’daki merkezinde, Kadıköy ve Kartal Diş Kliniklerinde Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00 – 18:00 saatlerinde tüm hekimleri ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Bilgi & Danışma

    Bilgi Almak İsterseniz
    sizi Arayalım

      Bilgi Almak İsterseniz
      sizi Arayalım