Genel Anestezi İle İmplant

Dişçi korkusu yaşayan ya da özel durumlarda tedavinin yapılabilmesi için genel anestezi tam uyutma işlemidir. Anestezi uzmanı ile yapılır.

Özel Durumlarda İmplant Tedavisi 

İmplant tedavisinde lokal anestezi çoğu zaman yeterli olabilmektedir. Özel durumlarda ise implant operasyonu genel anestezi altında konforlu şekilde yapılabilir.

[Dişçi koltuğu korkusu ve endişesi yaşayanlar ile özel durumları bulunanlar, implant tedavisini genel anestezi altında yaptırabilirler.]

Neden Genel Anestezi İle İmplant Yaptırmalıyım?

✓ Operasyon sırasında korku ve endişe yaşanmaz.
✓ Hiç acı, ağrı ve sızı hissedilmez.
✓ Özel sebeplerden dolayı ertelenen ya da yapılamayan implant tedavisi tek seansta tamamlanır.

Genel Anestezinin Yan Etkisi Var mı?

Kısa süreli yan etkiler görülebilir ya da görülmeyebilir. Anestezinin ilacı çoğu kandan 24 saat içinde atılır. 2 – 3 güne kadar ağız, idrar ve terde koku yapabilir

Genel Anestezi İle İmplant Öncesi Sonrası

Genel Anestezi İle İmplant Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kimler Genel Anestezi ile İmplant Yaptırabilir? 
✓Diş hekimi fobisi bulunan kişiler. ✓Bulantı ve öğürme refleksine sahip kişiler. ✓Kronik sağlık sorunları kontrol altında tutulması gereken kişiler. ✓Çenesinde tümör oluşumu bulunan kişiler. ✓Zihinsel engelli kişiler. 
Genel Anestezi ile İmplant Hakkında Sık Sorulan Sorular Genel anestezi hastanede uygulanır. Anestezi uzmanı doktor, implant tedavisi yapılacak kişinin uygunluğunu tespit eder. Tahlilleri uygun olan kişilerin implant tedavisi, diş hekimi tarafından ameliyathanede genel anestezi altında gerçekleştirilir. Operasyonun ardından kişi istirahat edeceği odaya alınır ve geceyi hastanede geçirdikten sonra ertesi gün taburcu olur.
İmplant tedavisinin genel anestezi altında yapılması özel bir durumdur. Bu gruba giren kişiler için genel anestezi konforlu bir tedavi imkânı sağlamaktadır.
Novusklinik Kadıköy ve Kartal Diş Kliniklerinde Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00 – 18:00 saatlerinde tüm hekimleri ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Nöbetçi hekimler ve akşam diş randevusu için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Novusklinik’te %95 üzeri memnuniyet ile çalışmaktayız. 1. sınıf malzeme ve ekipmanlar ile Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00 – 18:00 saatlerinde randevu alabilirsiniz.
Her tedavi kişiye özel uygulanarak yan tedavi gerekmesi durumunda fiyat değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma için telefonda bilgi ve randevu için arayınız.

Bilgi & Danışma

    Bilgi Almak İsterseniz
    sizi Arayalım

      Bilgi Almak İsterseniz
      sizi Arayalım