KURUMSAL KİMLİK

“Uzun Ömürlü Estetik Sonuçlar…”

Novusklinik, 2009 yılından bu yana İstanbul Kadıköy ve Kartal’da hizmet vermektedir. Gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip eden deneyimli ve uzman kadromuzun temel prensibi, hastalarımızın sağlık ve konforunu en kısa sürede sağlamaktır. İstanbul Kadıköy ve Kartal’da bulunan kliniklerimizde toplam 15 tedavi ünitesi, hasta bekleme ve dinlenme alanları, sterilizasyon üniteleri, tomografi ve panoramik röntgen üniteleri, protez üniteleri bulunmaktadır.. Kliniklerimizin tüm bölümlerinin tasarımında hijyen, konfor ve ergonomi ön planda tutulmuştur.

SERTİFİKALAR

Novus Klinik kurulduğu günden bu güne, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Bugün; İstanbul’un Kadıköy ve Kartal’da olmak üzere iki şubede hizmet veren Novus Klinik’te yaklaşık 40 çalışan bulunmaktadır.  Novus Klinik ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve bu alanda yeterlilik belgesi alan öncü sağlık kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.. Bunun yanı sıra birçok kalite standartlarını gösteren belgeye de sahiptir

Novusklinik; T.C.Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak sağlık turizmi yapmaya yetkilendirilmiştir. Tüm denetim ve eleme kriterlerinden başarıyla geçerek bu belgeyi almış örnek sağlık kurumlarından biridir.

Bilgi Almak İsterseniz
sizi Arayalım